ABB 266DSH یک فرستنده دیفرانسیل فشار با طراحی استاندارد DP است. این نمایشگر فشار با ثبات طولانی و عملکرد بالا نشان دهنده تعهد ABB در رفع نیازهای مشتری است.

ABB 266DSH نمایشگر محصولات مبدل فشار دیفرانسیل
این فرستنده دارای ماژول الکترونیکی قابل تعویض است که به لطف عملکرد خودکار پیکربندی به طور چشمگیری باعث افزایش بهره وری کارخانه می شود. صفحه نمایش پلاگین و نمایش بصری آن با روش ساده راه اندازی واقعا با صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های نگهداری و نگهداری به کاربران کمک می کند. علاوه بر این، فن آوری نوآورانه TTG (از طریق شیشه ای) به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به حذف قسمت جلویی پنجره، پیکربندی این ابزار را انجام دهند و در نتیجه، صرفه جویی در زمان زیادی را برای تنظیم پارامترها با استفاده از انگشتان در چند دقیقه انجام می دهند.

علاوه بر این، ABB 266DSH دارای ویژگی تشخیص خطی Impulse Line به عنوان استاندارد برای کمک به مشتری در تشخیص زمانی که خط ضربان متصل می شود. این تعمیر و نگهداری پیش بینی واقعی است.
گواهینامه SIL2 / SIL3 صادر شده توسط TÜV Nord طبق IEC 61508 یکی دیگر از ویژگی های کلیدی در 266 پرونده فرستنده فشار است. این گواهینامه یک تضمین واقعی از حفاظت است و باعث می شود که ABB 266DSH به بهترین شکل در حلقه های ایمنی بحرانی باشد.
ABB 266DSH ویژگی های پروتکل ارتباطات WirelessHART اجازه می دهد علاوه بر این از نقطه های اندازه گیری فشار در طول عملیات شما. شما هم اکنون می توانید مکان های سخت در دسترس را کنترل کنید و کارمندان خود را از مناطق خطرناک و خطرناک نگه دارید. فرستنده های فشار بی سیم ABB 266 WirelessHART با عمر باتری حدود 10 سال در نرخ 32 ثانيه به روز رسانی می شوند و راه حل بسیار مقرون به صرفه و قابل اطمینان برای نظارت بر دارایی های فرایند خود را ارائه می دهند.

زمان های نصب را با حذف زیرساخت های پیچیده سیمی کاهش دهید و هزینه های اجرای کلی اندازه گیری فرایند را کاهش دهید، با دستگاه های بی سیم ABB با ارتباطات WirelessHART – اندازه گیری ساده شده است.
ABB 266DSH داده های محصول فرستنده فشار دیفرانسیل
داده ها
ABB 266DSH: هوشمندانه تر از اجرا.
– دقت پایه: از ± 0.06٪
– محدوده Span: 0.05 تا 16000kPa؛ 0.2 … 2320 psi
– در دسترس بودن پروتکل های چندگانه – ادغام با HART®، PROFIBUS PA و FOUNDATION Fieldbus ارائه می دهد که امکان تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کند.
– انطباق کامل با PED Category III