توضیحات محصول فرستنده فشار مطلق ABB 266RRT.
مدل 266RRT، فرستنده فشار مطلق عملکرد بالا در سبک DP است که برای اندازه گیری جریان مایع، گاز یا بخار و نیز سطح، فشار و چگالی مشخص شده توسط مهر و موم از راه دور در قسمت فشار بالا، مناسب است.

ABB 266RRT نمایشگر محصول فرستنده فشار مطلق
با تشکر از فن آوری “All-Welded” تیلور در تولید مهر و موم از راه دور و همچنین تخصص های طولانی مدت، 266RRT می تواند عملکرد کامل بی نظیر و گزینه های گسترده ای از قبیل مایع، مواد دیافراگم، حفاظت مویرگی و اتصالات نصب را ارائه دهد. ABB، رهبر در اندازه گیری های شدید فرآیند، قادر به ارائه راه حل مناسب برای مهمترین فرآیند رسانه در شرایط شدید محیط و فرآیند است. ثبات دراز مدت و قابلیت اطمینان خود را ثابت از 266RRT بهترین راه حل برای اندازه گیری فشار مطلق است.
علاوه بر بلوک ترمینال پلاگین، این فرستنده دارای ماژول الکترونیکی قابل تعویض است که به لطف عملکرد خودکار پیکربندی به طور چشمگیری باعث افزایش بهره وری کارخانه می شود. صفحه نمایش پلاگین و نمایش بصری آن با روش ساده راه اندازی واقعا با صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های نگهداری و نگهداری به کاربران کمک می کند. علاوه بر این، تکنولوژی نوآورانه TTG (از طریق شیشه) اجازه می دهد تا کاربران را قادر به پیکربندی ابزار در زمینه بدون از بین بردن پوشش جلو پنجره و در نتیجه به صرفه جویی در زمان زیادی است.
266RRT توسط TUV NORD برای استفاده در سیستم های سیستم ایمنی مطابق با الزامات IEC61508 تایید شده است. فرستنده های مورد نیاز برای برنامه های SIL2 در یک پیکربندی فرستنده (1oo1) و برای برنامه های SIL3 در پیکربندی redundant (1oo2) مطابقت دارند.

ABB 266RRT محصول فرستنده فشار مطلق
داده ها
دقت پایه: ± 0.04٪
محدوده فشار: 2 … 2000 kPa abs .؛ 15 mmHG … 290 psia
سیگنال خروجی: در دسترس بودن پروتکل چندگانه قابلیت تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کند
– 4 تا 20 میلی آمپر، HART
– PROFIBUS PA 3.01
– FOUNDATION Fieldbus ITK 5.1
عملیات محلی با LCD با تکنولوژی TTG (از طریق شیشه) بدون نیاز به باز کردن مسکن
مطابق با SIL2 / SIL3 مطابقت دارد به IEC 61508
پیروی کامل با PED Category III