مدل 266AST، فرستنده فشار مطلق عملکرد مناسب برای کاربردهای مایع، گاز یا بخار است. این انتخاب گسترده ای از گزینه ها را فراهم می کند، مانند مایع و مواد مرطوب را پر می کند، که حتی می تواند با رسانه های پردازش بحرانی در محیط خشن همکاری کند. ثبات دراز مدت و قابلیت اطمینان اثبات شده عامل کلیدی 266AST است.

ABB 266AST نمای کلی محصول نمایشگر فشار مطلق
علاوه بر بلوک ترمینال پلاگین، این فرستنده دارای ماژول الکترونیکی قابل تعویض است که به لطف عملکرد خودکار پیکربندی به طور چشمگیری باعث افزایش بهره وری کارخانه می شود. صفحه نمایش پلاگین و نمایش بصری آن با روش ساده راه اندازی واقعا با صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های نگهداری و نگهداری به کاربران کمک می کند. علاوه بر این، تکنولوژی نوآورانه TTG (از طریق شیشه) اجازه می دهد تا کاربران را قادر به پیکربندی ابزار در زمینه بدون از بین بردن پوشش جلو پنجره و در نتیجه به صرفه جویی در زمان زیادی است.
266AST توسط TUV NORD برای استفاده در سیستم های سیستم ایمنی مطابق با الزامات IEC61508 تایید شده است. فرستنده های مورد نیاز برای برنامه های SIL2 در یک پیکربندی فرستنده (1oo1) و برای برنامه های SIL3 در پیکربندی redundant (1oo2) مطابقت دارند.

اطلاعات ABB 266AST فرستنده فشار مطلق
دقت پایه: ± 0.04٪
محدودیت های شیر: 0.3 … 10000 kPa abs .؛ 2.25 mmHG … 1450 psia
سیگنال خروجی: در دسترس بودن پروتکل چندگانه قابلیت تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کند
– 4 تا 20 میلی آمپر، HART
– PROFIBUS PA 3.01
– FOUNDATION Fieldbus ITK 5.1
عملیات محلی با LCD با تکنولوژی TTG (از طریق شیشه) بدون نیاز به باز کردن مسکن
مطابق با SIL2 / SIL3 مطابقت دارد به IEC 61508
پیروی کامل با PED Category III