ABB فرستنده فشار مطلق با مهر و موم دیافراگم راه دور 266ARH

بررسی اجمالی

با تشکر از تکنولوژی “همه جوش” که توسط تیلور در طراحی و ساخت مهر و موم از راه دور به ارث رسیده است، 266ARH می تواند عملکرد کل بی نظیر و انتخاب گسترده ای از گزینه هایی مانند مایع، مواد دیافراگم، حفاظت مویرگی و اتصالات نصب را ارائه دهد. ABB، رهبر در اندازه گیری های شدید فرآیند، قادر به ارائه راه حل مناسب برای مهمترین فرآیند رسانه در شرایط شدید محیط و فرآیند است. ثبات دراز مدت و قابلیت اطمینان آن از 266ARH بهترین راه حل برای اندازه گیری فشار دیفرانسیل است.

جایگزینی پلاگین و بازی الکترونیک با قابلیت تنظیم خودکار کمک به کاهش زمان نگهداری و هزینه ها. منوی Easy Set-up تنظیمات را تنظیم می کند و صفر را در عرض چند دقیقه بدون نیاز به یک ارتباط گر گران فراهم می کند.

گواهینامه SIL2 / SIL3 صادر شده توسط TÜV Nord طبق IEC 61508 یکی دیگر از ویژگی های کلیدی در 266 پرونده فرستنده فشار است. این گواهینامه یک تضمین واقعی از حفاظت است و باعث می شود 266ARH مناسب ترین در حلقه های امنیتی ایمنی باشد.

266ARH: هوشمندانه تر از اجرا.

داده ها

– دقت پایه: ± 0.075٪
– محدوده زمانی: 1.2 … 10000 kPa abs .؛ 9 mmHG … 1450psia
– در دسترس بودن پروتکل های چندگانه – ادغام با HART®، PROFIBUS PA و FOUNDATION Fieldbus ارائه می دهد که امکان تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کند.
– انطباق کامل با PED Category III