مدل 266NSH، فرستنده فشار مطلق با یک سیستم حفاظت اضافه بار بالا. مدل 266NSH مناسب برای انتخاب گسترده ای از گزینه هایی است که امکان انعطاف پذیری کامل را به حداکثر می رساند، و در عین حال یک راه حل قابل اعتماد برای همه آن برنامه های کاربردی که توسط رسانه های پردازش بحرانی در محدوده های دما توسعه یافته است، ارائه می شود.

ABB 266NSH بازده بالا فشار مطلق فرستنده فشار مطلق
266NSH ویژگی های WirelessHART پروتکل ارتباطات اجازه می دهد علاوه بر این از نقطه های اندازه گیری فشار در طول عملیات خود را. شما هم اکنون می توانید مکان های سخت در دسترس را کنترل کنید و کارمندان خود را از مناطق خطرناک و خطرناک نگه دارید. 266 WirelessHART فرستنده های فشار با عمر باتری حدود 10 سال در نرخ 32 ثانیه به روز رسانی، ارائه راه حل بسیار مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای نظارت بر دارایی های روند خود را.

زمان های نصب را با حذف زیرساخت های پیچیده سیمی کاهش دهید و هزینه های اجرای کلی اندازه گیری فرایند را کاهش دهید، با دستگاه های بی سیم ABB با ارتباطات WirelessHART – اندازه گیری ساده شده است.
ABB 266NSH داده های محصول فرستنده فشار مطلق بیش از حد مطلق
داده ها
266NSH: هوشمندانه تر از اجرا
– دقت پایه: ± 0.075٪
– محدوده محدوده: 1.1 … 16000 kPa abs .؛ 8 میلیمتر HG … 2320 psia
– در دسترس بودن پروتکل های چندگانه – ادغام با HART®، PROFIBUS PA، FOUNDATION Fieldbus و WirelessHART فراهم می کند که قابلیت تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کنند
– انطباق کامل با PED Category III