مدل 266HRH یک فرستنده فشار سنج پر بار است که توسط ساخت و ساز از راه دور مشخص شده است و مناسب برای اندازه گیری جریان مایع، گاز یا بخار و نیز سطح، فشار و چگالی است.
ABB 266HRH نمایشگر محصول فرستنده فشار سنج پر فشار بالا.
این فرستنده دارای ماژول الکترونیکی قابل تعویض است که به لطف عملکرد خودکار پیکربندی به طور چشمگیری باعث افزایش بهره وری کارخانه می شود. صفحه نمایش پلاگین و نمایش بصری آن با روش ساده راه اندازی واقعا با صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های نگهداری و نگهداری به کاربران کمک می کند. علاوه بر این، تکنولوژی نوآورانه TTG (از طریق شیشه ای) به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به حذف جلوی درب جلو و در نتیجه زمان زیادی صرفه جویی در ابزار را در زمینه پیکربندی کنند.
گواهینامه SIL2 / SIL3 صادر شده توسط TÜV Nord طبق IEC 61508 یکی دیگر از ویژگی های کلیدی در 266 پرونده فرستنده فشار است. این گواهینامه یک تضمین واقعی از حفاظت است و باعث می شود که ABB 266HRH به بهترین شکل در حلقه های امنیتی ایمن باشد.
ABB 266HRH ویژگی های پروتکل ارتباطات WirelessHART اجازه می دهد زمان نصب کوتاه تر با از بین بردن زیرساخت های پیچیده سیمی، و پایین آوردن کلی هزینه اجرای کلی اندازه گیری روند.
عمر باتری ABB 266HRH حدود 32 ساعت در حدود 10 سال است. به روز رسانی نرخ، ارائه یک راه حل بسیار مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای نظارت بر دارایی های روند خود را.
ABB 266HRH داده های محصول فرستنده فشار سنج پر فشار بالا
داده ها
266HRH: هوشمندانه تر از اجرا.
– دقت پایه: از ± 0.06٪
– محدوده محدوده: 1.1 … 60000 kPa؛ 4.35 in.H2O … 8700 psi
– در دسترس بودن پروتکل های چندگانه – ادغام با HART®، PROFIBUS PA، FOUNDATION Fieldbus و WirelessHART فراهم می کند که قابلیت تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کنند
– انطباق کامل با PED Category III