مدل 266DRH یک فرستنده فشار دیفرانسیل مناسب برای اندازه گیری جریان مایع، گاز یا بخار و همچنین سطح، فشار و چگالی است که توسط ساخت و ساز مهر و موم شده از راه دور استفاده می شود.

ABB 266DRH نمای کلی محصول نمایشگر فشار دیفرانسیل
با توجه به تکنولوژی “همه جوش” که توسط تیلور در طراحی و ساخت مهر و موم شده از راه دور به ارث رسیده، 266DRH می تواند عملکرد کل بی نظیر و انتخاب گسترده ای از گزینه هایی مانند مایع، مواد دیافراگم، حفاظت مویرگی و اتصالات نصب را ارائه دهد. ABB، رهبر در اندازه گیری های شدید فرآیند، قادر به ارائه راه حل مناسب برای مهمترین فرآیند رسانه در شرایط شدید محیط و فرآیند است. ثبات دراز مدت و قابلیت اطمینان آن از 266DRH بهترین راه حل برای اندازه گیری فشار دیفرانسیل است.

جایگزینی پلاگین و بازی الکترونیک با قابلیت تنظیم خودکار کمک به کاهش زمان نگهداری و هزینه ها. منوی Easy Set-up تنظیمات را تنظیم می کند و صفر را در عرض چند دقیقه بدون نیاز به یک ارتباط گر گران فراهم می کند.
گواهینامه SIL2 / SIL3 صادر شده توسط TÜV Nord طبق IEC 61508 یکی دیگر از ویژگی های کلیدی در 266 پرونده فرستنده فشار است. این گواهینامه یک تضمین واقعی از حفاظت است و باعث می شود تا 266DRH مناسب ترین در حلقه های امنیتی ایمنی باشد.
266DRH ویژگی های WirelessHART پروتکل ارتباطات اجازه می دهد زمان کوتاه تر نصب با از بین بردن زیرساخت های پیچیده سیمی، و کاهش کلی اجرای هزینه های اندازه گیری فرایند.
طول عمر باتری 266DRH حدود 10 سال است که 32 ثانیه است. به روز رسانی نرخ، ارائه یک راه حل بسیار مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای نظارت بر دارایی های روند خود را.

اطلاعات ABB 266DRH مبدل فشار مبدل
داده ها
266DRH: هوشمندانه تر از اجرا.
– دقت پایه: از ± 0.06٪
– محدودیت Span: 4 تا 16000kPa؛ 16inH2O تا 2000psi
– در دسترس بودن پروتکل های چندگانه – ادغام با HART®، PROFIBUS PA، FOUNDATION Fieldbus و WirelessHART فراهم می کند که قابلیت تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کنند
– انطباق کامل با PED Category III