مدل 266GRT یک فرستنده فشار سنج با عملکرد بالا با مهر و موم دیافراگم از راه دور مناسب برای اندازه گیری فشار مایع، گاز یا بخار و همچنین سطح مایع در مخازن باز
فرستنده فشار ABB 266GRT با اندازه گیری دیافراگم محصول
با تشکر از تکنولوژی “همه جوش” تیلور در تولید مهر و موم از راه دور و همچنین تخصص بلند مدت، ABB 266GRT می تواند عملکرد کلی و بی نظیری را ارائه دهد و گزینه های متنوعی مانند مایع، مواد دیافراگم، حفاظت مویرگی و اتصالات نصب را ارائه دهد. ABB، رهبر در اندازه گیری های شدید فرآیند، قادر به ارائه راه حل مناسب برای مهمترین فرآیند رسانه در شرایط شدید محیط و فرآیند است. با ثبات دراز مدت و قابلیت اطمینان ثابت شده، ABB 266GRT بهترین راه حل برای اندازه گیری فشار سنج است.
علاوه بر بلوک ترمینال پلاگین، این فرستنده دارای ماژول الکترونیکی قابل تعویض است که به لطف عملکرد خودکار پیکربندی به طور چشمگیری باعث افزایش بهره وری کارخانه می شود. صفحه نمایش پلاگین و نمایش بصری آن با روش ساده راه اندازی واقعا با صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های نگهداری و نگهداری به کاربران کمک می کند. علاوه بر این، تکنولوژی نوآورانه TTG (از طریق شیشه) اجازه می دهد تا کاربران را قادر به پیکربندی ابزار در زمینه بدون از بین بردن پوشش جلو پنجره و در نتیجه به صرفه جویی در زمان زیادی است.
ABB 266GRT توسط TUV NORD برای استفاده در سیستم های سیستم ایمنی مطابق با الزامات IEC61508 گواهی شده است. فرستنده های مورد نیاز برای برنامه های SIL2 در یک پیکربندی فرستنده (1oo1) و برای برنامه های SIL3 در پیکربندی redundant (1oo2) مطابقت دارند.
ABB 266GRT فرستنده فشار سنج با داده های محصول مهر و موم دیافراگم
داده ها
دقت پایه: ± 0.04٪
محدوده فشار: 0.6 … 60000 kPa؛ 2.41 in. H2O … 8700 psi
سیگنال خروجی: در دسترس بودن پروتکل چندگانه قابلیت تعویض و قابلیت ارتقاء فرستنده را فراهم می کند
– 4 تا 20 میلی آمپر، HART
– PROFIBUS PA 3.01
– FOUNDATION Fieldbus ITK 5.1
عملیات محلی با LCD با تکنولوژی TTG (از طریق شیشه) بدون نیاز به باز کردن مسکن
مطابق با SIL2 / SIL3 مطابقت دارد به IEC 61508
پیروی کامل با PED Category III